Bezpieczeństwo

Inteligentne zarządzanie domem

bezpieczenstwo
pozar  

Sygnały zapobiegania – jakie możliwości mają inteligentne rozwiązania w domach?

 

Smart Dom Fibaro uruchamia system ostrzegania w razie zagrożenia: pożarem, zalaniem, ulatniającym się gazem, czy też włamaniem. System inteligentnego domu włącza syrenę alarmową, zapala światła w domu i na podwórku, a także wysyła sms z powiadomieniem o zdarzeniu. Ponadto system Fibaro otwiera lub zamyka rolety, wysyła mms z obrazem z kamer, zamyka zawory wody lub gazu oraz oświetla drogę ewakuacyjną z domu. Oferuje jeszcze inne możliwości, o których można dowiedzieć się, kontaktując się z naszą siedzibą w Otwocku niedaleko Warszawy.

Próba włamania i kradzieży – jak działa inteligentna automatyka domowa?

 

Jeśli posiadasz alarm, system inteligentnego zarządzania domem włączy syrenę, światła w domu, światła na podwórku, a także rozpocznie nagrywanie z kamer i prześle w ciągu 2 sekund MMS ze zdjęciem intruza. Dzięki takiej szybkiej reakcji inteligentnego domu Fibaro dowiesz się, czy alarm jest uzasadniony, czy fałszywy. Sygnały świetlne i głosowe z pewnością odstraszą każdego intruza, a obraz z kamer da Ci pewność co do zagrożenia oraz sensu wzywania policji. To jednak nie koniec zalet montażu inteligentnych instalacji. Dodatkową funkcją systemu Fibaro może być symulacja obecności w domu. Podczas nieobecności w domu, automatycznie wieczorem w godz. 19.00 – 23.00 będzie zapalało się wybrane światło, które odstraszy potencjalnych włamywaczy. Wyposaż swój dom w inteligentny system i czuj się bezpiecznie już zawsze.

alarm  

wlamanie  

Inteligentny system automatyki domowej zadziała, gdy zapomnisz uzbroić alarm

 

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wg policyjnych statystyk do większości włamań dochodzi, gdy na chwilę w dzień opuszczamy dom i akurat zapomnimy uzbroić alarm? Na szczęście inteligentny dom zaopatrzony w system Fibaro poradzi sobie z taką sytuacją. Po tym, jak sensory ruchu wykryją, że nikogo nie ma w domu, drzwi wejściowe są zamknięte, a alarm jest nieuzbrojony – centrala samodzielnie wyśle do Ciebie sms z zapytaniem, czy ma to wykonać za Ciebie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę, chętnie porozmawiamy o szczegółach.

Powiadomienia SMS

Dostaniesz sms np.. jak dziecko wraca ze szkoły, jak sprzątaczka wejdzie do pokoju do którego nie powinna, jeśli ktoś otworzy szufladę w Twoim gabinecie, a nawet jak w nocy ktoś podjada z lodówki    
Projekt i realizacja Digital Skyline