Bezprzewodowa technologia vs kable

Inteligentny dom bezprzewodowy

fibaro  

Bezprzewodowa technologia vs kable

Najskuteczniejsza technologia bezprzewodowa vs kable. Podobna analogia jak telefony stacjonarne 15 lat temu w porównaniu do dzisiejszych telefonów komórkowych.

Z-Wave jest to innowacyjny, bezprzewodowy protokół komunikacyjny przeznaczony do automatyzacji domu. Technologia ta znajduję swoje zastosowanie w elektronice domowej. Inteligentny system Z-Wave jest technologią sieci kratowych tzw. "MESH", gdzie każde urządzenie jest w stanie wysyłać i odbierać komendy sterujące. Urządzenia Mają również możliwość stałej kontroli nad poprawnością działania poszczególnych modułów, nieustannie informując centralę o ich statusie. Inteligentne instalacje FIBARO są oparte na technologii Z-wave, dzięki czemu mogą pracować indywidualnie lub w grupach wzajemnie się komunikując, dając nam nieograniczone możliwości zarządzania automatyką domową. Każdy z  modułów firmy Fibaro Group S.A. musiał przejść bardzo rygorystyczną i skomplikowaną procedurę testową u właściciela technologii, po czym otrzymał certyfikat kompatybilności.

Obecnie dostęp do tej technologi posiada 250 firm z całego świata. Dzięki stałej współpracy i kompatybilności z ich produktami mamy dostęp do nieograniczonych możliwości i rozwiązań w zakresie inteligentnych budynków, co czyni FIBAR Group prekursorem na Polskim rynku.

 
Projekt i realizacja Digital Skyline