Smart ogrzewanie

Inteligentna automatyka domowa

smartogrzewanie  

Spektakularny wachlarz możliwości.

Nasz system potrafi sterować ogrzewaniem podłogowym, grzejnikami ściennymi, grzejnikami kanałowymi, matami elektrycznymi oraz pompami pieca. Sprawdź jak niesamowicie proste i efektywne może być sterowanie ogrzewaniem.


  • Innowacyjne zarządzenie ogrzewaniem w pomieszczeniach
  • Precyzyjny pomiar temperatury z dokładnością do 0,1 C
  • Harmonogramy z możliwością wprowadzenia dynamicznych zmian
  • Nowatorskie algorytmy umożliwiające adaptacje urządzenia do warunków pomieszczenia
  • Znaczące zmniejszenie kosztów ogrzewania o 30-40%

Typowy system grzewczy jest niewydajny...

Pomyśl, dlaczego miałbyś ogrzewać cały budynek lub marznąć we własnych czterech kątach? Dom składa się z wielu pomieszczeń, a każde z nich powinno być ogrzewane w odpowiedni sposób.

Indywidualne harmonogramy

Korzystaj z harmonogramów dostosowanych do charakteru poszczególnych pomieszczeń. Zapewnij sobie najwyższy komfort poprzez temperaturę idealnie dobraną do danego pokoju, pory dnia i Twoich przyzwyczajeń. Przykładowa temperatura w Salonie 21°C, Kuchni 19°C, Łazience 24°C, Garażu 15°C, Spiżarni 17°C, Sypialni 20°C

Wietrzenie pomieszczenia, a nie portfela

FIBARO Heat Controller wykrywa nagłe otwarcie na przykład okna. W takich przypadkach może automatycznie wyłączyć ogrzewanie, dzięki temu wietrzenie jest skuteczne i nie generuje zbędnych kosztów.

Gdziekolwiek jesteś

Praca w trybie harmonogramów uwalnia Cię od myślenia o ogrzewaniu dając jednocześnie niezrównany komfort cieplny. W wyjątkowo mroźny dzień, możesz chcieć wcześniej wrócić do przytulnie ciepłego domu. Dzięki aplikacji FIBARO możesz zdalnie podnieść temperaturę z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Tryb wakacyjny

Wyjeżdżasz na ferie? Możesz w łatwy sposób włączyć tryb wakacyjny i nie martwić się o warunki panujące w Twoim domu oraz koszty z tym związane. Jednym dotknięciem w aplikacji przełączysz ogrzewanie w specjalny tryb przewidziany na urlopy i dłuższe wyjazdy. Możesz to zrobić, wychodząc z domu lub z dowolnego miejsca.

Stawiamy na efektywność

Dzięki zastosowanym autorskim algorytmom, możemy jeszcze bardziej zoptymalizować system grzewczy i wygenerować dzięki temu znaczne oszczędności energii. Ogrzewanie jest regulowane w precyzyjny sposób, biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak przebywanie osób w pomieszczeniu, izolacyjność termiczną budynku czy wydajność grzejników.

Zdrowie

Nieodpowiednia temperatura w mieszkaniu może prowadzić do częstych infekcji dróg oddechowych, gardła, powodować podrażnienie śluzówek i skóry oraz obniżać koncentrację. Częściej możemy odczuwać bóle głowy, spadek ciśnienia krwi, zmęczenie i osłabienie. Komfortowa i zdrowa temperatura dla organizmu człowieka jest 18 -21°C. Optymalna temperatura nie tylko jest korzystna dla organizmu, ale także wpływa znacząco na rachunki za ogrzewanie. Jak wynika z badań, zmniejszenie w domu temp. tylko o 1°C obniża rachunki za ogrzewanie aż o 6-7% !

Projekt i realizacja Digital Skyline