Spokój

Inteligentny dom - gotowe systemy dla Twojej rodziny

spokoj  

Otwarte okno oraz rolety w inteligentnym domu – w jednym miejscu

W pomieszczeniu, w którym na co najmniej 10 minut zostanie otwarte okno lub drzwi balkonowe, system Fibaro obniży temperaturę w grzejnikach. Jeśli masz rolety, ustawimy automatyczne sterowanie nimi w różnych wariantach, które obsłużysz z dowolnego miejsca na swoim smartfonie. Mogą otwierać się samoczynnie przy wschodzie słońca, o określonej godzinie, po tym, jak rozbroisz alarm lub jak wejdziesz do mieszkania.


Pora spania

Jednym przyciskiem w sypialni: wyłączysz oświetlenie w całym domu, wprowadzisz urządzenia w tryb stand-by, zmienisz temperaturę, a nawet obniżysz moc z rekuperatora. Wówczas masz pewność, że w nocy utrzymasz zerowy pobór prądu i zaoszczędzisz na ogrzewaniu.

poraspania  
czujka  

Czujka wilgotności powietrza

Czujka – jako element inteligentnych instalacji domowych – bada na bieżąco poziom wilgotności, której optymalny przedział wynosi od 40 do 60 procent. Jeśli zwiększy lub zmniejszy się ona poza tę skalę, system sterowania ogrzewaniem włączy nawilżacze powietrza. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnisz rodzinie komfort oddychania, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie.

Projekt i realizacja Digital Skyline