fbpx

Dom inteligentny Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Smartlux na projekt i modernizację inteligentnych domów w Krakowie i okolicach. Jest to nowoczesne rozwiązanie pomagające zintegrować wszystkie systemy użytkowe za pomocą jednej aplikacji obsługiwanej z urządzenia mobilnego. Wysoka funkcjonalność automatyki budynkowej pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze, a także zwiększyć bezpieczeństwo. Szczególnie polecamy system Fibaro, cieszący się uznaniem wielu naszych klientów.

Co to jest inteligentny dom?

Przekształcenie budynku w smart house oznacza montaż zaawansowanych technologii Fibaro sterujących systemem centralnego ogrzewania, monitoringiem, oknami i sprzętem elektronicznym. Oprócz komfortu, automatyka budynkowa niesie ze sobą szereg innych korzyści, takich jak oszczędności. Odpowiednie zaprogramowanie świateł pozwala włączać je i wyłączać o określonej porze, co przekłada się bezpośrednio na zmniejszenie wysokości rachunków za energię elektryczną. Wszystkie opcje są dostępne z poziomu aplikacji na telefonie lub tablecie, w każdym momencie możliwy jest więc wgląd we wszystkie aspekty inteligentnego domu, nawet gdy Cię w nim nie ma.

Funkcje inteligentnego domu

Zależnie od potrzeb smart house może posiadać funkcje dotyczące funkcjonalności i ułatwienia jego użytkowania, ale także bezpieczeństwa domowników. Najważniejsze z nich w inteligentnym domu to:

  • zarządzanie systemem bezpieczeństwa: pod aplikację zmodernizowanego budynku można podpiąć system alarmowy, monitoring i czujniki ruchu. Wszystko to wraz z opcją zawiadomienia policji o każdym niepokojącym zdarzeniu;

  • sterowanie temperaturą: nie trzeba już samodzielnie dbać o ustawianie systemu centralnego ogrzewania, teraz system Fibaro sam zareaguje na zmianę temperatury i odpowiednio zwiększy ją lub zmniejszy;

  • multimedia: wszystkie sprzęty elektroniczne, jak telewizor czy wieża stereo, mogą być włączone za pomocą jednej aplikacji;

  • system przeciwpożarowy: w razie zagrożenia automatyczne spryskiwacze gaszą pożar, by ogień nie rozprzestrzenił się na resztę budynku, a właściciele dostają w tym samym czasie powiadomienie o uruchomieniu zabezpieczenia.

Fibaro Kraków

Nasza firma oferuje kompleksową instalację lub modernizację inteligentnych domów w Krakowie. W zależności od Twoich potrzeb, projektujemy odpowiednią infrastrukturę i podpowiadamy najbardziej odpowiednie rozwiązania, takie jak system Fibaro. Najpierw opracowujemy odpowiednią strukturę, a potem montujemy najlepszej klasy produkty. Wszystkie oferowane urządzenia są najwyższej jakości, co daje gwarancję, że będą działać bezawaryjnie przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na dom inteligentny Fibaro w Krakowie oraz okolicach.

Masz pytania?

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji