fbpx

Dom inteligentny Poznań

Modernizacja domu w smart house to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Instalacje te są w stanie zintegrować wiele różnych funkcjonalności i pozwolić domownikom na sterowanie nimi z poziomu jednej aplikacji, dostępnej na wszystkich urządzeniach mobilnych. Zachęcamy też do zapoznania się z ofertą na instalację Fibaro, będącą popularnym i cenionym przez naszych klientów wyborem, jeśli chodzi o dom inteligentny w Poznaniu.

Co to jest inteligentny dom?

Dzięki przekształceniu budynku w dom inteligentny zyskujemy aplikację, za pomocą której możemy automatycznie sterować szeregiem wybranych funkcji. Oznacza to przede wszystkim wygodę, ponieważ od teraz temperaturę będzie można zmienić za pomocą jednego kliknięcia, bez konieczności schodzenia do pieca. Wszystkie te zaawansowane technologie i czujniki można też zaprogramować tak, aby automatyka budynkowa odpowiednio reagowała na zmieniające się warunki otoczenia, jak na przykład deszcz lub obniżenie się temperatury. Zapraszamy wszystkich z Poznania i okolic, by przekonali się, jakie rozwiązania będą najlepsze w Twoim przypadku.

Funkcje inteligentnego domu

Zależnie od potrzeb funkcje automatyki budynkowej mogą dotyczyć całej gamy różnych opcji, od tych związanych z wygodą do dbających o bezpieczeństwo domu. To między innymi:

  • temperatura: odpowiedni czujnik samoczynnie wykrywa zmiany temperatury i dostosowuje stopień ogrzewania do wcześniej ustalonych wytycznych. Przekłada się to na oszczędności, a także zwiększa poczucie komfortu;

  • bezpieczeństwo: z całym systemem mogą zostać także zintegrowane kamery i alarm. Do tego dochodzą czujniki ruchu i opcja powiadomienia policji;

  • światło: ustawienie świateł na włączanie się i wyłączanie o określonych porach to nie tylko wygoda, ale także oszczędność energii elektrycznej;

  • system przeciwpożarowy: w razie wybuchu pożaru inteligentny dom uruchomi spryskiwacze, dzięki którym ogień przestanie się rozprzestrzeniać. Każde takie zdarzenie powoduje też wysłanie do właścicieli SMS-a z powiadomieniem.

Fibaro Poznań

Nasza firma zajmuje się kompleksowym przygotowaniem inteligentnego domu w Poznaniu i okolicach. Możemy przygotować projekt budynku, który dopiero powstaje, a także zająć się modernizacją już istniejącego. Zależnie od Twoich oczekiwań przygotujemy wszystko tak, aby odpowiadało wszelkim oczekiwaniom, a także zaproponujemy sprawdzone rozwiązania, które sprawdziły się w innych realizacjach. Smart house to świetny wybór, który pomoże nie tylko umilić czas domownikom, ale także zadba o ich bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczególnie popularnej instalacji Fibaro tworzącej inteligentny budynek w Poznaniu oraz do kontaktu w celu dokonania wyceny.

Masz pytania?

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji