fbpx

Dom inteligentny Wrocław

Znaczące poprawienie jakości życia za pomocą automatyki budynkowej jest teraz na wyciągnięcie ręki. Dom inteligentny we Wrocławiu to szansa na zautomatyzowanie wielu procesów, którym codziennie poświęca się wiele czasu. Teraz funkcje takie jak sterowanie centralnym ogrzewaniem można zostawić odpowiednio zaprogramowanej aplikacji, która wedle ustaleń użytkownika zadba o komfort domowników. Szczególnie polecana jest instalacja Fibaro, cechująca się dużą skutecznością oraz niezawodnością komponentów.

Co to jest inteligentny dom?

Jest to wiele połączonych ze sobą, nowoczesnych technologii i urządzeń obsługujących monitoring, klimatyzację, alarmy i multimedia. Po ich zainstalowaniu w inteligentnym domu zostają ze sobą zsynchronizowane za pomocą jednej aplikacji dostępnej na urządzenia mobilne. Gwarantujemy najwyższą jakość sprzętów, co przekłada się bezpośrednio na bezawaryjność oraz komfort użytkowania. Poza oczywistymi korzyściami, takimi jak ułatwienie prostych domowych czynności, wiąże się to także z oszczędnościami. Automatyczne uruchamianie centralnego ogrzewania tylko wtedy, gdy zrobi się zimno, sprawi, że zaoszczędzi się więcej, niż włączając je ręcznie na cały dzień. Podobnie jest z oświetleniem.

Funkcje inteligentnego domu

Zależnie od preferencji klienta, możemy zainstalować dowolny system na terenie Wrocławia i jego okolic. Wystarczy tylko zdecydować się, które funkcje inteligentnego domu będą dla Ciebie odpowiednie.

  • Bezpieczeństwo: alarm i system monitoringu sprawią, że nie trzeba będzie przejmować się włamaniami nawet w wypadku dłuższego wyjazdu.

  • System przeciwpożarowy: automatyczne spryskiwacze ugaszą ogień zanim ten zdąży się rozprzestrzenić na resztę budynku. O ich uruchomieniu właściciel dostaje także powiadomienie SMS-em.

  • Multimedia: do systemu inteligentnego domu można także podłączyć telewizor bądź zestaw głośników. Dzięki odpowiedniej aplikacji wszystkim da się sterować z jednego miejsca.

  • Okna i rolety: zależnie od warunków na zewnątrz, smart house może zamknąć okna w razie ulewy, albo opuścić żaluzje, gdy mocno świeci słońce.

Fibaro Wrocław

Zapewniamy nie tylko projekt wykonania inteligentnego domu, ale także fachowe doradztwo, które pomoże Ci zdecydować się na najbardziej efektywne rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia popularnej instalacji Fibaro spełniają najwyższe wymogi jakościowe i będą bezawaryjnie służyć przez wiele lat. Na wszystkie usługi udzielamy też gwarancji. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inteligentnym domem we Wrocławiu i okolicach do zapoznania się z ofertą Fibaro. Zapewniamy, że taka modernizacja przełoży się na zwiększenie komfortu, oszczędności i poczucia bezpieczeństwa.

Masz pytania?

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji