fbpx

Dom inteligentny Gdańsk

Podobnie jak z telefonami, budynki też mogą już być określane jako smart house. Do funkcji inteligentnego domu zalicza się na przykład automatyczne zapalanie bądź gaszenie światła, opuszczanie rolet albo sterowanie systemem centralnego ogrzewania. Wszystkie te aspekty są ze sobą połączone za pomocą elektronicznej instalacji. Szczególnie polecamy tutaj produkt Fibaro, wysoce ceniony przez naszych klientów. Firma Smartlux oferuje odpowiednią modernizację wszystkim, którzy chcieliby mieć dom inteligentny w Gdańsku i okolicach.

Co to jest inteligentny dom?

Oferowana przez nas automatyka budynkowa z systemem Fibaro celuje przede wszystkim w usprawnienie codziennych czynności, które bez problemu mogą być wykonywane bez udziału człowieka, tym samym oszczędzając czas domowników. Nie trzeba już ręcznie włączać pieca centralnego ogrzewania, ustalać temperatury i przygotowywać opału. Nowoczesny system sam dostosuje wszystkie parametry do tego, ile osób jest w inteligentnym domu oraz w jakich pomieszczeniach aktualnie przebywają.

Funkcje inteligentnego domu

Po przemianie w smart house zyskuje się wiele funkcjonalności dostępnych z panelu jednej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Funkcje budynku z systemem Fibaro to między innymi:

  • Sterowanie pogodowe: w zależności od panujących na zewnątrz warunków może otwierać lub zamykać okna oraz włączyć ogrzewanie, jeśli temperatura spadnie poniżej określonego poziomu.

  • Sterowanie oświetleniem: instalacja Fibaro może automatycznie włączać lub wyłączać określone światła w ustawionych uprzednio godzinach.

  • Zarządzanie multimediami: cały system można zintegrować z obecną w budynku elektroniką, taką jak telewizor lub wieża stereo.

  • Bezpieczeństwo przeciwpożarowe: w razie zagrożenia automatycznie uruchamiają się spryskiwacze, a w razie gdyby stało się to, gdy mieszkańcy są poza posesją, otrzymają oni powiadomienie SMS.

  • Zarządzanie monitoringiem: alarm oraz kamery mogą zostać uruchomione zdalnie. Do tego dochodzą także czujniki ruchu, funkcje zabezpieczenia zamka i automatyczne zawiadamianie policji.

Fibaro Gdańsk

Szczególnie polecamy instalację Fibaro, cenioną przez wielu naszych klientów i cechującą się niezawodnością oraz łatwością obsługi. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montowaniem automatyki inteligentnych domów tego typu w Gdańsku oraz okolicach. Smart house to tak udogodnienia czysto funkcjonalne, jak i zwiększone poczucie bezpieczeństwa dzięki monitoringowi. Wszystkie oferowane przez nas produkty mają wymagane atesty i są wykonane z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje ich długie i niezawodne funkcjonowanie. Zapraszamy każdego zainteresowanego wyceną modernizacji lub projektu nowego inteligentnego domu z Fibaro w Gdańsku i okolicach do konsultacji.

Masz pytania?

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji