fbpx

Domy inteligentne Płock

Innowacyjne rozwiązania wdrażane są w każdym obszarze budownictwa. Nic zatem dziwnego, że domy inteligentne są coraz częściej wybierane przez osoby, które decydują się na posiadanie własnej nieruchomości. Systemy takie można obsługiwać w sposób bardzo prosty za pomocą pilota, smartfona, a nawet tabletu, czy też laptopa.

Na co pozwala montaż centrali do kontrolowania i monitorowania domu w Płocku? Za jej pomocą możliwe staje się szybkie i sprawne nadzorowanie m.in.:

  • oświetleniem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • alarmem przeciwwłamaniowym, czujkami przeciwogniowymi itp.,
  • systemem nawadniania roślin w ogrodzie,
  • roletami zewnętrznymi,
  • działaniem sprzętów RTV i AGD,
  • wysokością temperatur wewnątrz domu,
  • ogrzewaniem i klimatyzacją.

Wdrożenie nowoczesnego systemu w Płocku to inwestycja, która z czasem pozwala na duże oszczędności. Dopasowując oświetlenie oraz działanie wielu sprzętów wewnętrznych do swoich własnych potrzeb, można w dużym stopniu zredukować wysokie rachunki za energię elektryczną. Jest to szczególnie widoczne przy wieloosobowej rodzinie. Inteligentne domy FIBARO to przyszłość budownictwa, które odpowiadają na potrzeby domowników. Użytkownik sam decyduje o tym, jakie funkcje pragnie zastosować, a które nie są dla niego istotne.

Inteligentne domy a oszczędność i bezpieczeństwo

Zdalne sterowanie inteligentnym domem często łączy się ze specjalnymi aplikacjami, które pozwalają na sporządzenie raportów z użycia poszczególnych komponentów nieruchomości. Użytkownicy mogą zaobserwować, co pochłania największą ilość energii elektrycznej, dzięki czemu możliwe staje się lepsze zarządzanie wydatkami. Nawet będąc daleko poza miejscem zamieszkania, na ekranie smartfona można podglądać obraz z kamer umieszczonych na zewnątrz i wewnątrz domu. Na wypadek ewentualnego włamania lub innego niepożądanego zdarzenia, sygnał alarmowy sam wzywa odpowiednie służby i informuje o tym fakcie właściciela posesji. Takie udogodnienie zwiększa bezpieczeństwo i pozwala spać spokojnie.

Masz pytania?

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji