fbpx

Domy inteligentne Radom

Zgodnie ze statystykami, coraz więcej osób decydujących się na mieszkanie we własnym domu, wybiera nowoczesne i innowacyjne systemy zarządzania całą nieruchomością. Dla zapracowanych mieszkańców dużych miast ważne jest przede wszystkim dopasowanie funkcjonalności budynku do własnych potrzeb.

Dobrze zaprojektowany dom inteligentny to komfort, oszczędność i bezpieczeństwo. Zarządza się nim za pomocą pilota, a także specjalnych aplikacji zainstalowanych na telefonie, tablecie lub laptopie. Centrala łączy się ze wszystkimi urządzeniami dzięki technologii Bluetooth lub Wi-Fi.

System FIBARO można zamontować w każdej miejscowości, w tym w Radomiu, Płocku, Opocznie lub Tomaszowie Mazowieckim.

Zalety domów inteligentnych

Zastanawiając się nad wdrożeniem we własnej nieruchomości rozwiązania domu inteligentnego, warto poznać jego najważniejsze zalety. Są to m.in.:

  • możliwość regulowania oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego,
  • nadzorowanie systemem nawodnienia ogrodu,
  • ustawienie dowolnej temperatury panującej w każdym z pokojów,
  • dowolne włączanie i wyłączanie sprzętów RTV/AGD znajdujących się na terenie nieruchomości,
  • monitorowanie za pomocą kamer terenu całej posesji,
  • szybkie wezwanie odpowiednich służb, na wypadek włamania, pożaru, zalania wodą itp.,
  • regulowanie czasu zasłaniania i odsłaniania rolet zewnętrznych, co ułatwia wstawanie i zasypianie.

Obecnie domy inteligentne stały się opcją przystępną cenowo, co sprawia, że może zdecydować się na nie coraz szersze grono odbiorców. To inwestycja, która zwraca się już po kilku latach użytkowania.

Ważne jest jednak, aby instalacja całego systemu przeprowadzona była przez zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. Podpowiedzą oni najlepsze rozwiązania dla danego typu budownictwa, jego zasobów, poszczególnych sprzętów elektronicznych, a przede wszystkim dopasowanych do indywidualnych potrzeb domowników. W ten sposób uniknie się podstawowych błędów, co usprawni funkcjonowanie inteligentnego domu i uczyni go jeszcze bardziej oszczędnym i wygodnym do życia.

Masz pytania?

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji