fbpx

Inteligentne mieszkania

Nowoczesne rozwiązania umożliwiające inteligentne sterowanie nieruchomością kojarzą się przede wszystkim z domami, jednak można je z powodzeniem zamontować także w mieszkaniu. Bez względu na powierzchnię, układ pomieszczeń czy piętro, na którym lokal się znajduje, wyłącznie od Twojej decyzji zależy to, czy podwyższysz komfort i bezpieczeństwo codziennego życia. Jeżeli mieszkasz w Warszawie lub w jakimkolwiek innym zakątku Polski, skontaktuj się z nami, aby zaplanować kolejne kroki instalacji systemu.

Jeszcze kilka lat temu oferowane przez nas produkty były zamawiane wyłącznie po to, żeby stworzyć inteligentny dom, lecz obecnie nie ma przeszkód przed montażem podobnych rozwiązań również w mieszkaniu. Podstawą nowoczesnego systemu są czujniki, które umożliwiają sterowanie różnymi elementami wyposażenia nieruchomości. Obsługują one m.in.:

  • rolety,
  • instalację ogrzewania i klimatyzacji,
  • urządzenia elektroniki użytkowej,
  • oświetlenie,
  • kamery monitorujące nieruchomość,
  • bramy.

Podobnie, jak system inteligentnego domu, tak i rozwiązania wdrażane w mieszkaniach, da się obsługiwać z poziomu pilota lub smarftona. Dzięki temu możesz m.in. otwierać okna, ustawiać temperaturę w pomieszczeniu czy odsłaniać wybraną roletę niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz w danym momencie. Nawet jeśli przebywasz z daleka od domu, np. na urlopie, masz cały czas pod kontrolą swoje mieszkanie i znajdujące się w nim sprzęty, systemy oraz instalacje.

Inteligentne mieszkanie

Decydując się na inteligentne mieszkanie, podwyższasz komfort życia i oszczędzasz czas, bo wiele powtarzalnych czynności da się zautomatyzować. Dzięki tego rodzaju systemom rolety mogą podnosić lub obniżać się w określonych godzinach, a oświetlenie reaguje na ruch, włączając się samoczynnie w momencie, gdy ktoś pojawia się w pomieszczeniu. Równie istotne jest to, że instalacja oferowanych przez nas rozważań podnosi bezpieczeństwo nieruchomości.

Inwestycja w inteligentne mieszkania pozwala na zaprogramowanie sensorów i aplikacji tak, aby informowała ona użytkownika w razie wykrycia określonych zdarzeń, jak np. nieautoryzowane otwarcie drzwi albo okien czy ruch w pomieszczeniach podczas Twojej nieobecności. W takich sytuacjach wysyłane jest powiadomienie lub uruchamiane są alarmy, co pozwala na skuteczne powstrzymanie lub identyfikację włamywacza. Co ważne, czujniki montowane w ramach systemu identyfikują także pożar i zalanie, a to równie istotne kwestie jak ochrona przed złodziejami.

Jakie są korzyści inteligentnego mieszkania?

Inteligentny system można zainstalować zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Pomożemy Państwu zaprojektować inteligentny dom oraz zainstalować wszelkie elementy. Gwarantujemy, że korzystanie z tego systemu sprawi, że każdy dzień będzie niezwykle prosty i przyjemny. Inteligentne mieszkanie zapewnia przede wszystkim niesamowity komfort oraz bezpieczeństwo. Można kontrolować całe mieszkanie zarówno będąc w domu, jak i poza nim. Możemy spokojnie wyruszyć do pracy, sklepu czy na wakacje.

Zdecydowanie się na inteligentne mieszkanie może zredukować także m.in. wydatki na ogrzewanie. W momencie kiedy domownik otwiera okno, ogrzewanie zostaje wyłączone. Można także rozbudować inteligentne mieszkanie o nowe elementy w dowolnym momencie. Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, serwis i wsparcie.

Obszarem naszej działalności jest Warszawa i cała Polska, więc jeśli planujesz montaż rozwiązań składających się na inteligentne mieszkanie w stolicy lub okolicach, skontaktuj się z nami. Zadzwoń, napisz wiadomość e-mail lub przyjdź do biura, a zapewnimy Ci wsparcie, jakiego potrzebujesz. Wieloletnie doświadczenie w branży i zespół fachowców tworzących naszą firmę dają Ci pewność, że instalacja systemu przebiegnie efektywnie i profesjonalnie. Zapewniamy krótki czas realizacji zlecenia i konkurencyjne ceny.

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji