fbpx

Projektowanie inteligentnych domów

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami i pomożemy Państwu zaprojektować inteligentny dom. Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby stworzyć najlepsze i funkcjonalne projekty. Zajmują się zarówno programowaniem, elektryką, jak i automatyką. Chcemy, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Oferujemy najlepsze rozwiązania, które świetnie sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Gwarantujemy wyłącznie wysokiej jakości produkty, ale także oferujemy kompleksową obsługę i serwis. Zachęcamy do zadawania pytań!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Wiemy, że każdy posiada inne oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć najlepsze projekty inteligentnych domów.

Projekt domu inteligentnego

Pierwszym etapem do stworzenia systemu smart home w swoim mieszkaniu jest przede wszystkim projekt. Nasi specjaliści stworzą indywidualny plan dla każdego klienta. Tworzymy systemy zarówno dla nowo wybudowanych mieszkań, jak i tych już powstałych. Po wybraniu odpowiedniego systemu – przewodowego lub bezprzewodowego – przechodzimy do rozmieszczenia wszystkich elementów w budynku. Robimy to w taki sposób, aby wszelkie elementy były jak najmniej widoczne. Wszystko jest bardzo praktyczne, ale zarazem estetyczne.

Kolejnym etapem projektowania domu inteligentnego jest wybranie systemu sterowania. Można zdecydować się na sterowanie wszystkimi elementami lub tylko wybranymi. Dobrym rozwiązaniem jest sterowanie instalacjami za pomocą aplikacji w telefonie. Decydując się na inteligentny dom, nie muszą już Państwo korzystać z wszelkich włączników w swoim domu. Z wszystkimi elementami pomoże aplikacja lub panel ścienny. Jest to niezwykle funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością ułatwi codzienne życie.

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji