fbpx

Systemy smart home

Inteligentny dom składa się z wielu dogodności i urozmaiceń, które pomagają w codziennym życiu. Pomożemy Państwu wybrać odpowiedni system smart home, który zintegruje wszystkie sprzęty.

Systemy smart home dzielą się na:

  • bezprzewodowe,
  • przewodowe.

Systemy smart home bezprzewodowe kontrolowane są m.in. za pośrednictwem Bluetooth lub Wi-Fi. System bezprzewodowy sprawdzi się przede wszystkim w zamieszkałych już domach oraz mieszkaniach. Nowe elementy można zainstalować lub zmieniać ich miejsca w dowolnym momencie.

Systemy przewodowe zaś bazują na kablach. Taka opcja sprawdzi się np. w przypadku budynków, które są w trakcie budowy. Należy zatem znacznie wcześniej zaplanować rozmieszczenie wszelkich elementów, ponieważ po wybudowaniu domu może być to nieco trudne. System przewodowy jest niezwykle stabilny i umożliwia szybkie przesyłanie danych.

Smart dom instalacja

Instalację smart domu każdy użytkownik może przeprowadzić samodzielnie. Wystarczy umieścić dane urządzenia w wyznaczonym miejscu i skonfigurować je za pomocą np. telefonu komórkowego. Każdy użytkownik może wybrać, jakie instalacje znajdą się w twoim inteligentnym mieszkaniu. Można zdecydować się m.in. inteligentne oświetlenie, ogrzewanie, systemy alarmowe lub inteligentne gniazdka. Wybór należy do ciebie!

Inteligentnym domem najlepiej sterować poprzez aplikacje, które możesz zainstalować na swoim smartfonie. Polecamy aplikację Google Home, która jest niezwykle intuicyjna i łatwa w obsłudze. W razie pytań i wątpliwości służymy pomocą!

Wyślij formularz
i skorzystaj z Promocji