Bezpieczny dom i rodzina

Inteligentny dom jeszcze kilka lat temu nie był tak popularny. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. System inteligentnego domu zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort.

Niezawodne czujniki zalania

Firma Smartlux zamontowała u nas w domu czujniki zalania w kuchni, łazienkach, pralni a także zawór zamykający wodę w budynku. W przypadku przecieku inteligentny dom zakręca wodę i wysyła powiadomienia na telefon o zalaniu.

Trzy lata po zamieszkaniu, dzięki tej funkcji ustrzegliśmy się przed dużym przeciekiem ze zmywarki i tym samym poważnym szkodom.

Ochrona przed pożarem i czadem

W długiej perspektywie mieszkania rośnie także ryzyko pożaru. Dzięki czujnikowi dymu oraz pomiarom temperatury mamy chronione wszystkie pomieszczenia w naszym domu.

W przypadku zagrożenia system Smartlux uruchomia syrenę, powiadamia odpowiednie służby, a także na telefon błyskawicznie dostajemy informację o potencjalnym pożarze.

Przycisk bezpieczeństwa

W domu mamy czerwony przycisk Bezpieczeństwa. Po jego wciśnięciu sygnał o niebezpieczeństwie powiadamia ochronę, a także dostaję informację na telefon.

Dzięki temu moja żona i dzieci czują się znacznie bezpieczniej kiedy jestem poza domem.

Poznaj możliwości systemu

Wszystkie urządzenia domowe są ze sobą połączone w jeden inteligentny system. Twój dom może automatycznie sterować ogrzewaniem, światłem, alarmem, roletami, zasłonami, bramami, drzwiami, rekuperacją, klimatyzacją, podlewaniem, TV, muzyką a także będziesz otrzymywać informacje dotyczące zalania, pożaru, włamania, temperatury i jakości powietrza.

Napisz do nas

Wyślij do nas wiadomość e-mail za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń

    Shopping cart

    0
    image/svg+xml

    No products in the cart.

    Kontynuuj zakupy