Ochrona domu

Inteligentny dom jeszcze kilka lat temu nie był tak popularny. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. System inteligentnego domu zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort.

Automatyczne sterowanie alarmem

Od momentu zainstalowania inteligentnego systemu nie muszę pamiętać o uzbrojeniu alarmu wieczorem, a także o jego rozbrojeniu po przebudzeniu.

Teraz czuwa nad tym inteligentny dom, który automatycznie steruje alarmem w domu i na podwórku w oparciu o różne algorytmy.

W przypadku próby wtargnięcia złodzieja na posesję, włącza się alarm, zostaje powiadomiona ochrona oraz system wysyła powiadomienia na nasze telefony. Dodatkowo ostrzegawczo migają światła na podwórku, aby zawiadomić sąsiadów i odstraszyć intruza.

Spokojny wieczór

Wieczorem siedząc wygodnie w fotelu nie musze zastanawiać się czy mam zamknięte bramy, drzwi i okna tarasowe.

Sprawdza to za mnie system, który automatycznie zamyka bramy i elektroniczny zamek w drzwiach wejściowych.

Bezpieczne wakacje

Kiedy wyjeżdżamy na urlop uruchamiam w telefonie scenę Wakacje. Inteligentny dom co wieczór symuluje naszą obecność poprzez zapalanie wieczorem światła, sterowanie roletami, a także zamyka główny zawór wody w budynku, aby ustrzec nas przed zalaniem.

Dzięki inteligentnemu systemowi nasze wakacje są radosne i nie musimy martwić się tym, co dzieje się w naszym domu!

Przycisk bezpieczeństwa

W domu mamy czerwony przycisk Bezpieczeństwa. Po jego wciśnięciu sygnał o niebezpieczeństwie powiadamia ochronę, a także dostaję informację na telefon.

Dzięki temu moja żona i dzieci czują się znacznie bezpieczniej kiedy jestem poza domem.

Detektor ruchu

Bardzo przydatną funkcją w telefonie jest monitoring ostatniego ruchu w domu. Dzięki tej funkcji mamy możliwość sprawdzenia czy dzieci bezpiecznie wróciły ze szkoły.

Poznaj możliwości systemu

Wszystkie urządzenia domowe są ze sobą połączone w jeden inteligentny system. Twój dom może automatycznie sterować ogrzewaniem, światłem, alarmem, roletami, zasłonami, bramami, drzwiami, rekuperacją, klimatyzacją, podlewaniem, TV, muzyką a także będziesz otrzymywać informacje dotyczące zalania, pożaru, włamania, temperatury i jakości powietrza.

Napisz do nas

Wyślij do nas wiadomość e-mail za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń

    Shopping cart

    0
    image/svg+xml

    No products in the cart.

    Kontynuuj zakupy