Nastrój dopasowany do Twoich potrzeb

Inteligentny dom jeszcze kilka lat temu nie był tak popularny. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. System inteligentnego domu zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort.

Przyjemne spotkania

Codzienne posiłki uprzyjemnia nam nastrojowa muzyka oraz oświetlenie. Wystarczy, że uruchomię funkcję „kolacja”, a z głośników zaczyna płynąć nasza ulubiona muzyka i przyciemnia się światło w jadalni. Natomiast zbędne oświetlenie oraz telewizory w innych pomieszczeniach, automatycznie wyłączają się.

Funkcję „kolacja” możemy błyskawicznie uruchomić z przycisku na ścianie oraz poprzez asystenta głosowego Google Home.

Nasi goście są zawsze zdumieni jak nasz dom w kilka sekund potrafi zmienić swoje oblicze.

Czas na wspólne oglądanie

Siedząc wygodnie w fotelu komendą głosową „TV” uruchamiam konkretny scenariusz oglądania. Scena zapala odpowiednie nastrojowe światła, włącza się automatycznie TV, dekoder NC+ oraz wzmacniacz stereo.

Wcześniej, zawsze miałem kłopot zapamiętać który włącznik na ścianie zapala konkretne światło, gdyż w salonie jest ich kilkanaście. Nie mówiąc już o uruchomieniu kina domowego, wybraniu odpowiedniego HDMI i przyciemnieniu światła.

Muzyka na dobry początek dnia

Po tym jak rano czujnik ruchu w kuchni wykryje naszą obecność, głośnik Alexa informuje nas o pogodzie na bieżący dzień po czym włącza muzykę. Dodatkowo rozbroi się alarm i odsłonią się okna.

Również w ciągu dnia od kiedy mamy asystenta głosowego w naszym domu jest dużo więcej muzyki i radości. W bardzo prosty sposób sterujemy listami muzycznymi, radiem, zmieniamy piosenki i poziomem głośności.

Dzięki temu przekonałem się że najważniejsza jest prostota sterowania oraz intuicyjna aplikacja.

Poznaj możliwości systemu

Wszystkie urządzenia domowe są ze sobą połączone w jeden inteligentny system. Twój dom może automatycznie sterować ogrzewaniem, światłem, alarmem, roletami, zasłonami, bramami, drzwiami, rekuperacją, klimatyzacją, podlewaniem, TV, muzyką a także będziesz otrzymywać informacje dotyczące zalania, pożaru, włamania, temperatury i jakości powietrza.

Napisz do nas

Wyślij do nas wiadomość e-mail za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń

    Shopping cart

    0
    image/svg+xml

    No products in the cart.

    Kontynuuj zakupy