Wygodne życie

Inteligentny dom jeszcze kilka lat temu nie był tak popularny. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. System inteligentnego domu zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo oraz komfort.

Przyjemny powrót do domu

Kiedy zbliżam się do domu, przyciskam w samochodzie przycisk i jednocześnie – rozbraja się alarm, otwiera się brama podwórkowa, a następnie garażowa. Rekuperacja zwiększa swoją moc, a dodatkowo jeśli jest po zmroku, zapalają się w domu niektóre światła.

Po wejściu do domu, jeśli już jest ciemno, rolety i żaluzje same się zasłaniają. Mogę także od razu włączyć odkurzać i posprzątać dom. Jednym przyciskiem otwieram także okna, aby przewietrzyć mieszkanie. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom życie staje się prostsze!

Przygotowanie domu na noc

Jednym przyciskiem włączamy scenariusz, w którym nasz cały dom w ciągu kilku sekund przygotowuje się na noc. Wyłączają się wszystkie światła, telewizory, uzbraja się alarm oraz obniża się temperatura w niektórych pomieszczeniach. Jednocześnie system sprawdza i zamyka otwarte drzwi wejściowe, otwarte bramy i okna. Na koniec otrzymamy informację, że wszystko jest zabezpieczone.

Jednym przyciskiem mogę także włączyć budziki na następny dzień, aby nie zaspać do pracy. Mogę również ustawić specjalną muzykę, która rano mnie obudzi.

Inteligentne Rolety w dzień i w nocy

Odkąd mamy inteligentny system nie musimy 365dni w roku przez kolejne lata wykonywać żmudnej operacji odsłaniania i zamykania okien.

Kiedy na zewnątrz robi się ciemno, rolety i zasłony zamykają się automatycznie bez naszej ingerencji. A rano kiedy system „widzi”, że się poruszamy po domu automatycznie je odsłania.

Szybkie i bezpieczne wyjście z domu

Kiedy wychodzimy do pracy, nie musimy już tracić czasu na wyłączenie i sprawdzenie kilkunastu urządzeń domowych. Nasz inteligentny dom robi to za nas, zapewniając przy tym wysokie bezpieczeństwo i oszczędności.

Przyciskiem w samochodzie włączamy scenariusz „Wyjścia” podczas, którego uzbraja się alarm, zamykają się bramy i drzwi. Wyłączają się światła, telewizory, zamyka główny zawór wody w budynku, a rekuperacja i piec redukuje swoją moc.

Pobudka tak jak lubimy

Rano, gdy system wykrywa że się „obudziliśmy”- otwierają się elektryczne karnisze, rozbraja się alarm, a także włącza się nasza ulubiona muzyka.

Możemy ustawić wybrany alarm, który z pewnością nas rano obudzi. Możemy także zdecydować się na ulubioną muzykę, która każdego ranka będzie nas wybudzać. Bez obaw! W weekendy ta funkcja może zostać wyłączona.

Automatyczne światło

W naszym domu mamy automatyczne światło w kuchni, łazienkach, holu, garażu, w pokojach dzieci, garderobie, spiżarni oraz na podwórku.
Światło włącza i wyłącza się w oparciu o zaawansowane algorytmy zależne od pory dnia, ruchu, otwarcia drzwi i naszej obecności.

Jest to dla nas bardzo wygodna funkcja, która przynosi również korzyści w postaci niższych rachunków za energię.

Asystent domowy przyszłością już dzisiaj

Dzięki zaawansowanemu systemowi głosowemu Google Home lub Alexa Amazon, sterujemy wszystkimi urządzeniami domowymi, a także uruchamiamy automatyczne scenariusze „kino”„obiad” „goście” „impreza” „noc” „wyjście” „powrót” „kominek” „muzyka” „światła off” „otwórz drzwi” itp.

Poznaj możliwości systemu

Wszystkie urządzenia domowe są ze sobą połączone w jeden inteligentny system. Twój dom może automatycznie sterować ogrzewaniem, światłem, alarmem, roletami, zasłonami, bramami, drzwiami, rekuperacją, klimatyzacją, podlewaniem, TV, muzyką a także będziesz otrzymywać informacje dotyczące zalania, pożaru, włamania, temperatury i jakości powietrza.

Napisz do nas

Wyślij do nas wiadomość e-mail za pomocą poniższego formularza lub zadzwoń

    Shopping cart

    0
    image/svg+xml

    No products in the cart.

    Kontynuuj zakupy