Bezpieczeństwo w inteligentnym domu – chroń posesję przed włamaniem

Zastanawiasz się, jak zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom Twojego domu? Co zrobić, aby każdy czuł się w nim komfortowo? Postaw na inteligentne rozwiązania Fibaro ‒ zapobiegaj potencjalnym zagrożeniom i kłopotom. Sprawdź, jakie to proste! Przeczytaj artykuł i rozwiej swoje wątpliwości. Już dziś wybierz smart dom ‒ zamieszkaj bezpiecznie, spokojnie i wygodnie.

Smart home – najlepsze rozwiązanie w kwestii bezpieczeństwa

Coraz więcej osób decyduje się na montaż różnorodnych systemów ułatwiających funkcjonowanie w mieszkaniu. Inteligentne domy znajdują się zarówno w Warszawie, jak i w pozostałych miastach Polski. Jeśli Ty także chcesz zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę, sprawdź, co proponujemy. Projektujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych Klientów. Dzięki nam Twój smart dom może:

  • automatycznie sterować światłem, ogrzewaniem, klimatyzacją ‒ co pomoże obniżyć kwotę rachunków za prąd czy wodę,
  • zapobiegać włamaniom czy nieszczęśliwym wypadkom, tj. zalanie, pożar. W razie możliwości wystąpienia zagrożenia zostaniesz o tym niezwłocznie powiadomiony,
  • włączać TV, muzykę, opuszczać rolety o wybranej przez Ciebie porze, zapewniając Ci komfort mieszkania.

Inteligentne rozwiązania Fibaro montujemy w wielu miejscach, np.: Łodzi, Płocku czy Radomiu. Cena jest uzależniona od projektu, liczby zintegrowanych urządzeń oraz czujek podłączonych do ekosystemu. Zazwyczaj kwota inwestycji mieści się w przedziale od 10 do 35 tysięcy zł.

Zintegruj systemy alarmowe w domu

Najważniejszą kwestią, jaką powinieneś zapewnić swojej rodzinie, jest bezpieczeństwo. Zadbaj o nie w swoim apartamencie, mieszkaniu czy domu. Z nami to niezwykle proste. Zintegruj poszczególne systemy alarmowe i śpij spokojnie. Automatyczne sterowanie alarmem sprawia, że nie musisz pamiętać o jego codziennym uzbrajaniu i rozbrajaniu. Co najważniejsze, podczas próby wtargnięcia do Twojej nieruchomości:

  • włączy się alarm,
  • zostanie poinformowana ochrona,
  • dostaniesz wiadomość na telefon,
  • na Twoim podwórku będą migać światła ‒ odstraszy to włamywacza i zasugeruje sąsiadom, że niepożądany gość pojawił się na Twojej posesji.

Kontrola wycieku wody

Co ważne, Fibaro profesjonalnie zadba także o zabezpieczenie przed zalaniem. Zamontowanie inteligentnych czujników w poszczególnych pomieszczeniach, np.: kuchni, łazience czy pralni sprawi, że podczas przecieku woda zostanie zakręcona, a właściciel posiadłości zostanie o tym natychmiast poinformowany. Projekt uwzględnia także podłączenie systemu do głównego zaworu zamykającego wodę w budynku.

Stawiając na urządzenia Fibaro w swojej posiadłości w Warszawie, Płocku, Łodzi, Radomiu czy innym miejscu w Polsce ochronisz się przed zatruciem czadem i pożarem. Zainstalowane czujniki dymu oraz temperatur wykryją wszelkie nieprawidłowości, a w momencie zagrożenia uruchomi się syrena i zostaną poinformowane służby niosące pomoc.

Funkcja bezpieczne wakacje

Zagwarantuj sobie i najbliższym spokojny odpoczynek i udane wakacje. Z pewnością pomoże Ci w tym inteligentny dom Fibaro. W jaki sposób?

  1. Nie musisz zastanawiać się i wielokrotnie sprawdzać, czy brama wjazdowa oraz drzwi wejściowe i okna tarasowe zostały zamknięte. Zrobi to smart system, który także spuści lub podniesie żaluzje czy rolety o wybranej przez Ciebie porze,
  2. Jeśli jesteś w pracy, delegacji lub z jakichkolwiek przyczyn dłużej przebywasz poza domem, musisz mieć pewność, że Twoja rodzina jest w pełni bezpieczna. Dlatego też montujemy w nieruchomości czerwony przycisk bezpieczeństwa. Jego naciśnięcie spowoduje natychmiastową reakcję ochrony, a Ty zostaniesz o Tym poinformowany,
  3. Udając się na urlop, uruchom w telefonie scenę „wakacje”. Dzięki niej inteligentna posiadłość każdego wieczoru zapali światło i będzie sterować roletami, symulując obecność lokatorów w domu.

Zapobiegaj niechcianym kłopotom

Dzięki naszym pomysłom możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Zobacz, jakie jeszcze korzyści proponuje Ci inteligentny dom. Wybierz rozwiązana dopasowane do swoich potrzeb. Postaw na wygodne i spokojne życie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, obliczymy cenę inwestycji i pomożemy w podjęciu słusznej decyzji.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy