Jak działa inteligentny zamek do drzwi?

aplikacja otwierająca drzwi

Nerwowe szukanie kluczy w dużej torebce, problem z otwarciem drzwi, kiedy mamy ręce pełne zakupów? Z inteligentnym zamkiem do drzwi takie problemy to już przeszłość. Inteligentny dom oferuje rozwiązania, które zwiększają komfort wszystkich użytkowników, bez względu na ich wiek i codzienne aktywności. Zamek do drzwi to jeden z elementów, którego sterowanie może być szybkie, a nawet bezdotykowe.

Otwórz drzwi, kiedy wracasz do domu

Bez względu na to, czy po powrocie do domu zastaniesz kogoś w środku, nie musisz martwić się o to, czy nie zapomniałeś kluczy lub jak poradzisz sobie z zamkiem, niosąc torby pełne sprawunków. Inteligentny zamek do drzwi pozwala otworzyć drzwi jeszcze w samochodzie, za pomocą smartfona. Co więcej, można to zrobić nawet bezdotykowo, za pomocą zaawansowanego systemu sterowania głosowego Google Home lub Alexa Amazon, który steruje wszystkimi urządzeniami domowymi, a podczas powrotu do domu wystarczy skorzystać ze scenariusza „otwórz drzwi”.

Zamknij drzwi i bądź bezpieczny

Ile razy zdarza nam się zapomnieć zamknąć drzwi wejściowe i wyskakiwać wieczorem z łóżka, żeby zabezpieczyć posesję, np. przed włamaniem? Inteligentny zamek do drzwi to również doskonała opcja, żeby jednym kliknięciem aplikacji zamknąć drzwi, kiedy musimy szybko i niespodziewanie wyjść. Oszczędza to czas na szukanie kluczy i pozwala spokojnie załatwiać pilne sprawy, nie martwiąc się tym, czy drzwi od domu na pewno są zamknięte. Zautomatyzowany system otwierania i zamykania drzwi to również możliwość zdalnego sterowania wejściem do domu kiedy np. ktoś z bliskich zapomniał kluczy lub podczas naszej nieobecności chcemy wpuścić pomoc domową, lub przyjaciela, który podczas wakacji zadba o rośliny. To również natychmiastowe powiadomienie i sygnał o niespodziewanej próbie otwarcia drzwi, które może w porę ostrzec o próbie włamania.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy