Inteligentny dom ‒ z produktami Fibaro to proste!

inteligentne domy fibaro

Zaczynasz właśnie budowę swojego wymarzonego domu? A może kupiłeś mieszkanie? W swojej posiadłości postaw na smart rozwiązania Fibaro. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak stworzyć bezpieczną posesję, w której domownicy będą czuć się nadzwyczaj komfortowo. Wybierz proponowane opcje ‒ projektowanie inteligentnych domów w Warszawie, Radomiu, Płocku, Łodzi i innych miejscach Polski to nasza specjalność, dlatego gwarantujemy Ci to, co najlepsze!

 

Spis treści

 

Urządzenia Fibaro ‒ niezawodna skuteczność

Pamiętaj, że inteligentne domy mogą różnić się od siebie kilkoma kwestiami. Dobór rozwiązań zależy od mieszkańców. Niektórym zależy na rozbudowanych funkcjach poszczególnych urządzeń zapewniających wygodę (np. przygotowanie mieszkania na noc czy na dzień). Niemal wszyscy stawiają na:

  • bezpieczeństwo, które zapewniają m.in. zamontowane czujniki dymu i zalania, przycisk bezpieczeństwa, detektor ruchu czy automatyczne sterowanie alarmem,
  • zdrowie, wraz z Fibaro dbając o czyste powietrze w domowych wnętrzach, temperaturę utrzymaną na odpowiednim poziomie w poszczególnych pomieszczeniach oraz optymalną wilgotność powietrza,
  • oszczędności na ogrzewaniu i energii, które zapewnia inteligentny system grzewczy, ogrzewanie strefowe czy tryb wakacyjny.

Jeśli Tobie także zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie rodziny, a zaoszczędzone na rachunkach pieniądze pragniesz wydać na przyjemności, zdecyduj się na propozycje Fibaro. Ta globalna marka działa na sześciu kontynentach, nieustannie się rozwijając. Co warte uwagi systemy są w całości projektowane oraz produkowane w Polsce. Poszczególne smart urządzenia są tworzone przez ekspertów, którzy dbają także o ich oryginalny design. Konkurencyjna cena miło Cię zaskoczy.

Marka dba o bezpieczeństwo i wygodę domowników zarówno wewnątrz posesji, jak i w przyległym ogrodzie. O przydomową przestrzeń możesz także zadbać za pomocą inteligentnych modułów odpowiadających np. za podlewanie zieleni.

Zarządzaj pracą urządzeń AGD i RTV!

Jeżeli poza zdrowiem, zależy Ci również na codziennym komforcie mieszkania, zdecyduj się na moduły do instalacji Fibaro, których zadaniem jest współpraca z poszczególnymi sprzętami AGD i RTV. Umożliwiają one zarządzanie danym urządzeniem, np. pralką, telewizorem czy wiatrakiem za pomocą jednego przycisku.

Dzięki niemu w inteligentnym domu stworzysz odpowiedni nastrój. Rano obudzisz się przy dźwiękach ulubionej muzyki, o wybranej porze uruchomi się kino domowe, a w trakcie kolacji w salonie, wyłączy się światło w pozostałych pomieszczeniach.

smart home warszawa

Chroń posesję przed włamaniem

Piękne posesje na terenie Warszawy i okolic swoim wyglądem mogą przyciągać nieproszonych gości. Jeśli chcesz uniknąć włamań, jesteś we właściwym miejscu. Jako projektanci inteligentnych domów z rozwiązaniami Fibaro, polecamy Ci doskonałą ochronę przed próbą rabunku. Podstawowym zadaniem systemu jest nadzór Twojego budynku przy pomocy czujników odpowiedzialnych za monitorowanie ruchu, otwieranie oraz zamykanie okien i drzwi.

Automatyczne sterowanie alarmem to bezpieczeństwo i wygoda. Nie musisz pamiętać o jego uzbrajaniu i rozbrajaniu ‒ teraz zrobi to za Ciebie Twój inteligentny dom. W momencie próby wtargnięcia złodzieja na teren posiadłości alarm włączy się natychmiastowo. Ponadto zostanie poinformowana ochrona, a Ty otrzymasz informację o zaistniałym zdarzeniu.

Steruj oświetleniem i drzwiami wejściowymi

Spokojny wieczór z rodziną zapewni Ci system odpowiedzialny za zamykanie drzwi wejściowych i bramy wjazdowej. Zajmie się on także przygotowaniem mieszkania na noc. Zgasną światła, wyłączy się telewizor oraz obniży temperatura w wybranych pomieszczeniach.

Automatyczne światło w kuchni, pokojach, łazience czy garażu włączy się i wyłączy na podstawie ustalonych algorytmów zależnych np. od ruchu lub pory dnia. Zgodnie z Twoimi potrzebami rolety odsłonią się i zasłonią o wyznaczonej godzinie.

Dopasuj funkcjonalność systemu do swoich potrzeb!

Już dziś stwórz swój inteligentny dom ze Smartlux i Fibaro. Poszczególne rozwiązania dopasuj do potrzeb rodziny. Zapewnij domownikom bezpieczeństwo i komfort każdego dnia! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące instalacji i jej ceny, skontaktuj się z nami. Zespół wykwalifikowanych specjalistów chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w doborze najlepszych urządzeń do Twojej posesji w Warszawie, Płocku, Radomiu, Łodzi czy innym mieście Polski.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy