Inteligentny garaż ‒ chroń cenne przedmioty!

inteligentny garaż smart home

Wszystkim właścicielom smart domów i osobom, które zastanawiają się nad budową inteligentnej posiadłości, radzimy, aby poza bezpiecznym miejscem do życia zwróciły uwagę na garaż. Warto chronić samochód i inne cenne przedmioty, które się w nim znajdują. Najnowocześniejsze rozwiązania Fibaro na pewno ułatwią to zadanie. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

 

 

Zabezpiecz garaż przed nieprzewidzianymi sytuacjami

Bez względu na to, czy mieszkasz w Warszawie, Łodzi, Radomiu, Płocku czy innym mieście Polski, pomyśl o tym, jak najlepiej zabezpieczyć swoje miejsce do życia. Domy inteligentne, które projektujemy, proponują szereg innowacyjnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach, które pomogą chronić Twoją rodzinę i mienie. Należą do nich między innymi:

  • przycisk bezpieczeństwa ‒ jego wciśnięcie spowoduje natychmiastową reakcję ochrony,
  • detektor ruchu,
  • scena wakacje, która symuluje obecność właścicieli w domu, w czasie, gdy oni są na wakacjach lub spędzają weekend poza miastem.

Smart opcje pomagają zapewnić bezpieczeństwo mieszkania wszystkim domownikom. Pamiętaj także o tym, żeby chronić swoje mienie, np. samochód i pozostałe rzeczy, które trzymasz w garażu.

Inteligentna brama garażowa

Zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym brama garażowa powinna spełniać kilka, podstawowych funkcji. Musi ułatwić użytkownikom korzystanie z garażu, a przy tym pasować wyglądem do domu i ogrodzenia. Inteligentne rozwiązania Fibaro sprawią, że wybór najlepszej będzie prostszy, niż myślisz.

Zdalnie sterowanie wejściem sprawdzi się w momencie, gdy zapomnisz kluczy. Ponadto smart opcje pozwolą Ci na zaprogramowanie bramy w taki sposób, że będzie się zamykać i otwierać o wyznaczonej przez Ciebie porze lub w momencie, gdy samochód zbliży się do posiadłości.

Właścicielom aut elektrycznych, polecamy zainstalowanie w inteligentnym garażu stacji ładowania. Wśród popularnych, nowoczesnych rozwiązań znajdują się także: robot parkingowy, niezwykle przydatny osobom posiadającym więcej niż jeden pojazd oraz kamery bezpieczeństwa i noktowizor.

Alarmy, czujniki dymu i wody ‒ inteligentne bezpieczeństwo przez całą dobę

Najważniejsze i najczęściej wybierane przez domowników smart rozwiązania dotyczą bezpieczeństwa. Jeśli jest ono zapewnione, można zastanawiać się nad kolejnymi, inteligentnymi opcjami, wpływającymi na wygodę życia czy obniżenie rachunków.

Polecamy zainstalować automatyczne sterowanie alarmem w domu, garażu i na podwórku. Dzięki różnorodnym algorytmom alarm sam rozbraja się i uzbraja o danej porze. Co bardzo ważne, w przypadku pojawienia się włamywacza, niezwłocznie zostaje poinformowana ochrona, a właściciel lub wybrany domownik otrzymują na telefon informację dotyczącą zdarzenia.

Kolejnym, niezwykle istotnym rozwiązaniem, jest instalacja czujników zalania czy dymu. Dzięki nim można uniknąć niebezpiecznych zdarzeń, pożaru czy nadmiernego przecieku wody. W momencie pojawienia się potencjalnego zagrożenia zostaniesz o nim poinformowany, a w posiadłości pojawią się odpowiednie służby walczące z problemem.

smart garaż fibaro

Właściwe oświetlenie garażu

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że nieodpowiednio oświetlona posesja, znajdująca się zarówno w centrum Warszawy, Łodzi, Płocka czy Radomia, jak i na przedmieściach miast czy wsiach, staje się celem włamywaczy. Aby zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom z nieproszonymi gośćmi, warto zdecydować się na kilka, innowacyjnych rozwiązań. Twój inteligentny budynek powinien zostać wyposażony w oświetlenie aktywowane ruchem. Takie lampy warto zawiesić wokół garażu. Polecamy zainstalować je możliwie wysoko, co utrudni złodziejowi próbę dezaktywacji. Inteligentna instalacja elektryczna zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom i pozwoli uniknąć włamań. Cena tego smart rozwiązania miło Cię zaskoczy.

Z systemami Fibaro nie musisz się o nic martwić

Już wiesz, dlaczego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie garażu. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących smart systemów Fibaro, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaprojektujemy dla Ciebie inteligentny budynek w Warszawie, Płocku, Łodzi, Radomiu czy jakimkolwiek innym miejscu Polski.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy