Jakie systemy można zintegrować w inteligentnym domu?

Jakie systemy można zintegrować w inteligentnym domu?

Właśnie budujesz swój wymarzony dom lub kupiłeś apartament? Zastanawiasz się, jakie korzyści wynikają z zainstalowania zintegrowanych systemów w inteligentnej posiadłości? Przeczytaj artykuł, w którym wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na automatyczne drzwi i okna czy monitoring bramy. Sprawdź sam i postaw na oryginalne rozwiązania Fibaro w Warszawie i okolicach.

Inteligentny dom to nowoczesne rozwiązanie

Nowoczesne nieruchomości oferują lokatorom szereg udogodnień. Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie i komfortowo w swoim lokum, zobacz, co proponujemy. Projektowania inteligentnych domów to nasza pasja i praca, dzięki której w Twojej posiadłości:

 • poszczególne urządzenia mogą zostać połączone w jeden system,
 • automatyczne sterowanie ogrzewaniem, światłem, alarmem czy klimatyzacją będzie niezwykle proste,
 • dostaniesz informację o nieszczęśliwych zdarzeniach, takich jak: włamanie, pożar czy zalanie.

Szukasz rozwiązań wpierających Twoje zdrowie? A może zależy Ci na wygodzie i udogodnieniach, gwarantujących przyjemny nastrój? To wszystko i jeszcze więcej zapewni Ci nasza oferta.

Proponujemy system inteligentnego domu Fibaro, który jest ceniony przez wielu użytkowników w Polsce i na świecie. Jego bezawaryjne działanie, atrakcyjna cena oraz łatwa obsługa sprawiają, że zyskuje coraz większą popularność.

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że:

 • zaprojektujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania,
 • zamontujemy zintegrowane systemy, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie,
 • skupimy się na Twoim zdrowiu, bezpieczeństwie i wygodzie,
 • dostosujemy się do indywidualnych potrzeb,
 • zaproponujemy konkurencyjną cenę usług.

Automatyczne drzwi i okna

Automatyczne sterowanie roletami zapewnia ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem poszczególnych pomieszczeń. W mroźne dni ich opuszczenie ograniczy utratę ciepła. Przekonaj się, dlaczego powinieneś zainwestować w inteligentny system gwarantujący utrzymanie odpowiedniej temperatury oraz czystego powietrza w domu. Już dziś skup się na swoim zdrowiu. Pamiętaj także, że automatyczne drzwi i okna to komfort, na który zasługujesz.

Inteligentne oświetlenie

Poza kwestiami bezpieczeństwa i wygody warto zwrócić uwagę na oszczędności, które wynikają z użytkowania zainstalowanych systemów. Cena inwestycji i montażu może zwrócić się w bardzo krótkim czasie. Wystarczy, że wybierzesz inteligentny system grzewczy, który pozwoli Ci zaoszczędzić zużycie energii cieplnej aż o 40%. Zobacz, co możesz zyskać.

Inteligentne oświetlenie zadba także o Twój nastrój. W zależności od swoich potrzeb w ciągu dnia możesz decydować się na utrzymanie stałego natężenia światła, ściemnienie lub rozjaśnienie. Przyciemnione doskonale sprawdzi się do oglądania telewizji czy romantycznej kolacji.

Monitoring i automatyczne bramy – by czuć się bezpiecznie

W swojej posiadłości musisz czuć się bezpiecznie. Z pewnością pomoże Ci w tym monitoring i automatyczne bramy, które są częścią zintegrowanych systemów w inteligentnym domu. Już dziś wybierz rozwiązanie gwarantujące:

 • automatyczne sterowanie alarmem, dzięki któremu żadna próba włamania się nie uda, a Ty nie będziesz musiał pamiętać o codziennym uzbrajaniu i rozbrajaniu alarmu,
 • najwyższej jakości, niezawodne czujniki zalania, montowane w poszczególnych pomieszczeniach: kuchni, łazience czy pralni,
 • odpowiednie czujniki dymu, chroniące przed pożarem,
 • dodatkowe funkcje, między innymi bezpieczne wakacje. Będąc na urlopie, nie musisz martwić się o swoją posiadłość. Inteligentny dom zapali wieczorem światło, będzie sterować roletami czy zamknie główny zawór wody.

W przypadku jakichkolwiek problemów np. próby włamania, przecieku czy zagrożenia pożarowego natychmiast otrzymasz informację. Ponadto system uruchomi syrenę oraz powiadomi służby niosące pomoc.

Poznaj możliwości inteligentnego domu!

Już znasz kilka, najważniejszych zalet, jakie mają inteligentne domy. Bez względu na to, czy ze wspomnianych udogodnień chcesz korzystać we własnej posiadłości na terenie Warszawy lub okolic czy w zakładzie pracy (mniejszej, kilkuosobowej firmie lub dużym przedsiębiorstwie) ‒ skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy