Smart kuchnia ‒ poznaj inteligentne rozwiązania!

inteligentny dom fibaro

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, dla których kuchnia to niezwykle ważne pomieszczenie w mieszkaniu, przeczytaj poniższy artykuł. Znajdziesz w nim informacje dotyczące smart rozwiązań Fibaro, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę podczas przygotowywania i spożywania posiłków. Przekonaj się, że inteligentna instalacja elektryczna to świetny pomysł. Jej cena pozytywnie Cię zaskoczy.

Inteligentna kuchnia ‒ to coś dla Ciebie!

Chcesz zbudować inteligentny dom na terenie Warszawy lub w okolicy? Remontujesz mieszkanie i zamierzasz wprowadzić w nim zmiany, ułatwiające codzienność? Chętnie Ci pomożemy!

Przygotowując projekt posesji, skup się m.in. na kuchni, w której domownicy spędzają mnóstwo czasu. Musi zostać urządzona tak, aby, w jak największym stopniu:

  • wpływać na bezpieczeństwo mieszkańców,
  • ułatwiać im przygotowywanie posiłków i wykonywanie innych czynności,
  • zachwycać zarówno funkcjonalnością, jak i wyglądem.

Wymienione wyżej przykłady da się połączyć, decydując się na inteligentne, innowacyjne rozwiązania Fibaro. Za ich pomocą pomieszczenie będzie w pełni bezpiecznym i komfortowym miejscem, sprzyjającym rodzinnym spotkaniom.

Możliwości smart kuchni

Poszczególne smart możliwości dotyczą wszelkich elementów wyposażenia wnętrza, decydujących o jego funkcjonalności. W przypadku kuchni są to np. sprzęty AGD, meble pod zabudowę itp. Zalet, które niesie za sobą zainstalowanie najnowocześniejszych, inteligentnych technologii jest naprawdę wiele. Do najważniejszych, które wynikają także ze smart kuchni, należy zaliczyć:

  • oszczędność rachunków za energię ‒ wystarczy zdecydować się na automatyczne światło, które na podstawie podanych algorytmów włącza się i wyłącza w zależności m.in. od pory dnia, obecności i ruchu domowników, otwarcia drzwi itp.,
  • możliwość przygotowania pomieszczenia na wydarzenie. Dużą popularnością cieszy się funkcja „kolacja”, dzięki której w trakcie spożywania posiłku nieco przyciemnia się światło w kuchni (w innych pokojach automatycznie się wyłącza), a z głośników rozbrzmiewa ulubiona muzyka,
  • dostosowanie temperatury powietrza do danego pomieszczenia ‒ w miejscu, w którym gotujesz, możesz ustawić nieco niższą. W uzyskaniu odpowiedniego rezultatu pomoże opcja ogrzewania strefowego.

smart kuchnia

Dostosuj wyposażenie do swojego stylu!

Każde pomieszczenie w smart domu musi być urządzone wg potrzeb i stylu jego mieszkańców. Duża różnorodność inteligentnych rozwiązań sprawia, że każdy wybierze te, których naprawdę potrzebuje. Osobom, które sporo czasu spędzają w kuchni, polecamy opcję zastosowania nowoczesnego odbiornika w kuchennym blacie, który w danym momencie można wysunąć i oglądać na nim film, serial czy program telewizyjny. Tego typu rozrywka umili czas gotowania, pieczenia czy wykonywania innych obowiązków w kuchni. Gdy zakończysz korzystanie z ekranu, ten automatycznie wróci na swoje miejsce.

Pamiętaj, aby inteligentne rozwiązania Fibaro dobrać do potrzeb poszczególnych domowników. Jeśli chcesz, aby blatu kuchennego używały Twoje dzieci, np. pomagając Ci w przygotowaniu posiłków, zdecyduj się na system wind, które będą go automatycznie obniżać i podwyższać, dostosowując tym samym wysokość do wzrostu użytkownika.

Ciekawą opcją, zwiększającą wygodę korzystania z kuchennych mebli, jest elektryczny system wysunięcia lub opuszczenia górnych szafek. To smart rozwiązanie pozwoli Ci szybko dotrzeć do ukrytych na półkach przedmiotów, których w danym momencie potrzebujesz.

Bądź eko i smart!

Pamiętaj, że inteligentne domy to nie tylko Twoje bezpieczeństwo i wygoda. Zainstalowanie poszczególnych systemów Fibaro w posiadłości w Warszawie lub jakimkolwiek innym miejscu w Polsce pozytywnie wpływa na środowisko. Jeżeli zależy Ci na ochronie środowiska, w swojej eko kuchni zdecyduj się np. na automatyczny sortownik do segregacji śmieci. Nie zapomnij również o zastosowaniu oświetlenia LED, wydajnego i zużywającego niewiele prądu.

Smart rozwiązania zgodnie z wymaganiami

Już wiesz, jakie są zalety smart kuchni. Wybierz najnowocześniejsze systemy Fibaro i ciesz się bezpiecznym i komfortowym pomieszczeniem. Dostosuj rozwiązania do własnych potrzeb i wymagań. Zdecyduj się na inteligentną instalację elektryczną w atrakcyjnej cenie. W razie pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy