Stwórz funkcjonalną kuchnię w inteligentnym domu ze Smart Lux!

smart-kuchnia-smartlux

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznym i wygodnym życiu, zdecyduj się na inteligentny dom. Mnóstwo różnorodnych rozwiązań, które firma Smart Lux oferuje swoim klientom w atrakcyjnej cenie, sprawia, że to opłacalna inwestycja dla każdego. Przeczytaj artykuł i poznaj zalety smart rozwiązań w całym mieszkaniu, a przede wszystkim w kuchni. Pasjonatów gotowania oraz nowości technologicznych zapraszamy do lektury.

Dlaczego warto zainwestować w inteligentny dom?

Bez względu na to, czy mieszkasz w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku czy jakimkolwiek innym mieście w Polsce, zainwestuj w inteligentny dom. Wśród wielu zalet posiadania takiej posiadłości warto wyróżnić:

  • pozytywny wpływ na zdrowie. Zamontowany w nieruchomości czujnik smogowy poinformuje mieszkańców o zanieczyszczonym powietrzu. Następnie włączy się odświeżacz i nawilżacz. Podział na strefy grzewcze i odpowiednio utrzymana temperatura ‒ to tylko niektóre bezpieczne rozwiązania,
  • komfort, np. automatyczne sterowanie alarmem, bramą wjazdową, roletami, światłem,
  • oszczędność ‒ inteligentny system grzewczy Smart Lux obniży rachunki za energię,
  • mobilność ‒ swoje urządzenia możesz kontrolować z każdego miejsca, co umożliwi Ci aplikacja na telefonie lub tablecie.

Kuchnia współpracująca z każdym domowym pasjonatem gotowania

Dla większości osób kuchnia jest sercem domu. To w niej spędzasz sporo czasu na przyrządzaniu posiłków, wspólnym jedzeniu z rodziną i gośćmi oraz niekończących się rozmowach przy stole. Dlatego też warto, aby i ona miała mnóstwo smart rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią wszystkie chwile.

Pasjonatom gotowania na pewno spodoba się opcja dodatkowego oświetlenia przy blacie lub kuchence. Włączy się ono w trakcie pracy nad poszczególnymi daniami. Aby w całym pomieszczeniu nie roznosił się zapach, okna automatycznie się uchylą i włączy się wentylacja. Jeśli lubisz wykonywać poszczególne czynności przy muzyce ‒Twoja ulubiona piosenka czy radio będzie Ci towarzyszyć.

W Twoim inteligentnym domu powinny znaleźć się także odpowiednie meble, np. z innowacyjnym systemem opuszczania i wysuwania. Maksymalnie zwiększy to Twoją wygodę w poszukiwaniu i wyciąganiu z szafki garnków, poszczególnych składników czy przypraw.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Niestety, do wielu wypadków w mieszkaniu dochodzi właśnie w kuchni. Nie martw się! Inteligentny dom może Cię przed nimi uchronić. Bezpieczeństwo zagwarantują Ci zainstalowane w posiadłości przez firmę Smart Lux niezawodne czujniki zalania czy dymu. W momencie wystąpienia potencjalnego zagrożenia zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany, a na miejsce dotrą odpowiednie służby.

Wśród chroniących mieszkańców rozwiązań smart znajdują się także automatyczne sterowanie alarmem oraz przycisk bezpieczeństwa. Ten ostatni jest szczególnie pomocny dla rodzin z dzieci i gwarantuje spokojne wakacje.

inteligentny-dom-smart

Sprzęt AGD z intuicyjnym interfejsem

Wśród ważnych elementów innowacyjnych smart rozwiązań należy wyróżnić te dotyczące sprzętu AGD, np.:

  • płyty indukcyjne ułatwiające gotowanie. To one kontrolują stan przygotowywania dań, np. wysokość temperatury,
  • panel dotykowy z interfejsem użytkownika umożliwia wyszukiwanie przepisów. Co ważne, sama płyta jest zimna w trakcie gotowania ‒ gorące są garnki i patelnie,
  • lodówka informująca o świeżości znajdujących się w niej produktów, braku ulubionych składników itp.

Wygoda i komfort użytkowania – po prostu odpocznij!

W czasie, gdy w Twojej kuchni przygotowywany jest obiad czy kolacja, Ty możesz usiąść wygodnie i odpocząć. Gdy proces gotowania zakończy się, zostaniesz o tym poinformowany. Ponadto, jeśli wracasz głodny do domu, wejdź w aplikację i zdalnie włącz piekarnik lub mikrofalówkę. Znajdujący się w niej posiłek zostanie podgrzany.

Inne opcje smart domów zwiększające Twoją wygodę znajdziesz tutaj. Komfortowa kuchnia, sypialnia czy salon to marzenie wszystkich domowników.

Zadbaj o najważniejsze pomieszczenie z naszymi rozwiązaniami!

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Projektujemy inteligentne domy np. w Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku, dlatego pracę nad nimi warto zlecić specjalistom ze Smart Lux. Atrakcyjna cena poszczególnych rozwiązań mile Cię zaskoczy. Już dziś zapewnij swojej rodzinie bezpieczeństwo i wygodę mieszkania.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy